Balení dřeva do Eu palet

Pro prodejce a dealery

Naše spolupráce spočívá v nabídce rozšíření našich služeb pro obchodní partbery a zpracovatele palivového dřeva. 

Binderberger balička dřeva

Binderberger balička dřeva

Nemáte k dispozici balicí zařízení na palivové dřevo. To nevadí, my Vám pomůžeme a dřevo zabalíme do palet na balicí lince značky Binderberger.

Pro Vás zajistíme, aby Váš zákazník byl maximálně spokojený.

Co zabalením dřeva získáte?   

  1. Náskok před konkurencí.

  2. Výborné pro skladové hospodářství firmy a manipulaci. Lze palety třídit dle požadované délky polen. Standardem je 25,33cm. Ale lze balit i větší polena.

  3. Balení na Euro paletě je přehledné s daným obsahem nádoby 1,4m3 PRMs. Obal zajistí správný výpočet pro poměr množství a ceny pro spotřebitele. 

  4. Obalu, zajistí kvalitní prosychání dřeva následné hoření, čisté dřevo bez plísní a hub, nežádoucího zápachu, které vzniká při zapaření dřeva u špatného skladování. Palivové dřevo nekryté pod střechou na hromadě se rozkládá a zapáchá. Doslova hnije. To je semeniště pro houby a plísně.

  5. Rozměr plnicího bubnu 1200 x 800 umožňuje využívat Europalety i jednorázového typu.

  6. Výhodou je obdélníkový tvar při přepravě a skladování, kde nedochází k plýtvání místem.

  7. Dřevo na paletách lze na sebe stohovat VZV vozíkem nebo nakladačem. Tím se šetří místem, také náklady v případě nájemného se nezvyšuje požadavek na skladovací místo.

Video je převzato z kanálu YOUTUBE se svolením, spol Binderberger divize Česká republika.  


 

Bindergerger Rakousko. 

 

Balené dřevo v EU paletě zabere méně místa pro skaldoví než válec se dřevem. Dříve na tomto místě stáli válce se dřevem. Vešlo se sem je 6 palet. Ale po použtí baličky BInderBerge se sem vešlo 10 Euro palet s obsahem 1,4m3. Rozdíl je markantní. 

 

Balené palivové dřevo na EU paletě

 

 

 

Přihlášení