WW Crafter s vlekem

Firemní vůz WV Crafter s sklopným vlekem

Firemní vůz WV Crafter s sklopným vlekem

Maximum pro nakládku pro naše auto:

6 sypaného tvrdého dřeva - PRMs  
3 rovnaného sušeného dřeva svazek, pokud je dřevo s vlhkostí do 28%. 1,25m3 váha 1000kg. Dub, Buk. ATD.
2 rovnaného syrového dřeva svazek, vlhkost nad 35%. Ve svazku 1,25m3 o hmotnosti dřeva je 1250Kg m3.

Maximum pro nakládku měkkého dřeva

6 sypaných metrů s vlhkostí nad 25%
4 rovnaného sušeného dřeva svazek, pokud je dřevo s vlhkostí do 25%. Ve svazku je 1,25m3 váha 1000kg
3 rovnaného syrového dřeva svazek, vlhkost dřeva na 35%. ve svazku je 1,25m3 dřeva, váha 1250kg, Dub.

Doprava je prováděna sklápěcím přívěsem s krycí plachtou. Tažený dodávkou WV Carter. Tím zajistíme, aby dřevo bylo dodané v suchém stavu v období srážek.

Upozorňujeme odběratele, že nezajíždíme stouto soupravou do těžko přístupných míst, nezpevněných travnatých ploch . Do kopcovitých terénů s vysokým stoupáním. Chatové oblasti.

Možnosti: po dohodě se zákazníkem dřevo vyložíme na nejbližším možném místě. Nebude - li to možné, pak navrhujeme zajistit smluvní dopravu na náklady odběratele.

Předem žádáme všechny zákazníníky, aby s námi konzultovali možnosti dopravy. Jizdní souprava vyžaduje větší manévrovací plocha pro couvání a vykládku. 

Nově máme přepravu palivového dřeva v paletách 1,4 m3. Vykládku z auta provozujeme pomocí elektrického paletového vozíku, který nahrazuje hydraulické čelo. Do auta naložíme maximálně 2 palety. V kombinaci paletový vozík a přívěs za auto. Pro vykládku je nutné mít vždy dostatečné velký, hladký a čistý povrh, Vhodné je zámková dlažba a podobně. Po jiném povrchu vozík není schopen jezdit. Neumí překonávat výškové rozdíly, jako obrubníky, práhy dveří. ATD. Maximální povolení stoupání je 5 %. Nosnost 1000 Kg. Maximální výška zdvihu 130 cm. 
 

El. Paletový vozík

 Zpět na úvod

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení