Balené palivové dřevo

11 položek

Suché štípané balené palivové dřevo do pytlů nebo palet, pro lepší dopravu a skladování, odměření množství dřeva. Zákazníky má tak přehled, co vlastě kupuje. Zpracované dřevo v rašlovém obalu lze sním dobře manipulovat, převážet autodopravou po celém území ČR. Výhoda, je také při osobním odběru.

Hlavně dřevo v paletách o rozměru 120 x 80 cm s hmotnost 750 kg. Tu uveze každý přívěsný vozík za osobním automobilem. Například chalupáři, zahrádkáři, chataři si mohou jezdit sami a nejsou odkázaný na cizí autodopravu. U nás zákazníkům odebrané zboží naložíme vysokozdvižným vozíkem přímo na přívěs za auto. Hmotnost palety odpovídá povolenému zatížení nebržděných přívěsů s maximální nosnosti 750Kg.

Není-li možné si zboží osobně odvést. Zajistíme smluvní nebo firemní dopravu dle možností, požadavků zákazníka. Balené dřevo, je také dobré pro firemní zákazníky. Penziony, ubytovací zařízení, restaurace, Pizzerie, horská střediska, lyžařské vleky, dětské tábory, mateřské školky, školy, pro obecní výtopny. ATD. Zde je několik možností dodávek palivového dřeva. Buď ve zmiňovaných paletách nebo dřevo volně ložené v kontejneru o objemu 10 m3sypané palivové dřeva.

Délka polen:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení